Жителі Колочавської громади мають можливість отримати грант від 500 до 5000 євро!

Дата: 19.01.2022 15:54

Для підсилення співпраці громад з природно-заповідними територіями, оголошено конкурс ініціатив з охорони природи та місцевого розвитку.

Конкурс місцевих ініціатив для впровадження на території Українських Карпат голошується в межах проєкту «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізовується в рамках Німецької Фінансової Кооперації (FC) і фінансується за рахунок Банку розвитку KfW.

Громади, які мешкають в межах чи околицях природно-заповідних територій, відіграють важливу роль для їхнього функціонування та для збереження біорізноманіття. Території громад (об’єднані територіальні громади), природно-заповідні території та власне громади повинні отримувати вигоди від співпраці один з одним.

Задля підтримки співпраці із місцевими громадами та розвитку економічних ініціатив, пов’язаних із сталим збереженням природних цінностей, проєкт SNPA запускає малу грантову схему підтримки місцевих ініціатив.

Фінансова підтримка надається на реалізацію ініціатив, які відповідають, принаймні, одній з нижче вказаних вимог, а саме: повинні сприяти збереженню природи; направлені на збалансований соціально-економічний розвиток прилеглих територій; попередження екологічного забруднення.

В рамках кожного з пріоритетів фінансова підтримка становить в еквіваленті гривні від 500 до 5 000 євро.

Брати участь у конкурсі можуть:

• органи місцевого самоврядування та виконавчої влади;

• комунальні заклади;

• організації громадянського суспільства (громадські організації, об’єднання, фонди, асоціації, спілки і т.п.);

• навчальні заклади;

• музеї;

• будинки культури;

• бібліотеки;

• приватні підприємці/підприємства;

• релігійні організації.

Для участі в конкурсі необхідно подати проєктну пропозицію та бюджет згідно встановленого зразка, які необхідно надіслати на електронну адресу – grants@snpa.in.ua до 28 січня 2022 року до 18:00 год.

Деталі про конкурс: http://snpa.in.ua/konkurs-mistsevyh-initsiatyv-v.../

Реєстрація на онлайн консультацію 21 січня 16:00: https://forms.gle/RMYUCtKXJWXPqqPK6