Посівна кампанія у Закарпатській області на завершальному етапі

Дата: 28.05.2022 10:17

На Закарпатті вже засіяли 95% запланованих площ, а це понад 106 тис. га. Посівна у всіх категоріях господарств добігає кінця, повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, на майже 45 тис. га засіяли кукурудзу. На близько 16 тис. га – сою, тут план перевиконали на 44%.

Овочі вже висадили на 9,6 тис. га, а це 82% до прогнозу. Ще на 28 тис. га – картоплю, що становить понад 95% від запланованого.

Василь Іванчо зауважив, що посів ранніх, зернобобових та інших технічних культур завершений на 100%.

«Зараз особливого значення набуває функціонування сільського господарства, адже від цього залежить продовольча безпека не тільки Закарпаття.

Дякую всім аграріям. Працюємо разом задля добробуту нашого населення», – підкреслив заступник очільника області.