Засідання першої сесії VIII скликання Колочавської сільської ради

Дата: 14.12.2020 16:28

Сьогодні, 14 грудня відбулося  II   пленарне засідання першої сесії VIII скликання Колочавської сільської ради.

Першим питанням  на пленарному засіданні депутати затвердили утворення виконавчого комітету Колочавської сільської ради, визначили його чисельність та затвердили персональний склад.

Також депутати затвердили трьох заступників сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади. Ними стали екс-голова села Кливець Юрій Васильович, директор Мерешорського НВК  Ігнатишин Ганна Матвіївна та заступник сільського голови Худинець Василь Павлович.

Проголосували депутати й за внесення змін до структури апарату Колочавської сільської ради  та її виконавчих органів, затвердили їх нову структуру.

На поточному засіданні прийняли також рішення про початок реорганізації Негровецької сільської ради шляхом  приєднання її до Колочаської сільської ради.