Анкетування громади

Шановні жителі  Колочавської територіальної громади!

Ми з Вами пройшли перші кроки становлення громади, разом досягали успіху та переживали за невдачі, але продовжували працювати для досягнення головної мети – сталого розвитку, комфортного проживання та добробуту кожної сім'ї нашої громади.

Обсяг питань, якими може і повинна займатися територіальна громада, регулюються нормами чинного законодавства. Серед них найважливішою є турбота про покращення умов життя у громаді, в тому числі підвищення якості послуг, що надаються жителям.

Анкета, яку Вам адресовано, дозволить органам місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої  громади. Отримана інформація дозволить сільській раді та іншим  установам громади вдосконалювати громадські послуги і надасть можливість планувати розвиток громади. Результати будуть використані під час створення стратегії розвитку  нашої громади – документу, який становить план діяльності органів місцевого самоврядування.

Участь в опитуванні є добровільною. Ви можете відмовитися від відповідей на деякі запитання. У цьому випадку, будь ласка, просто пропустіть ці питання, на які з будь-яких причин не хочете відповідати.

Анкета повністю анонімна.  Ваші відповіді на питання є конфіденційними. Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків. Жодним чином заповнена Вами анкета не буде доступною для широкого загалу.

Заздалегідь дякуємо за Ваші час і зусилля, присвячені заповненню анкети. Віримо, що питання анкети виявляться для вас цікавими.

Результати дослідження будуть оприлюднені на офіційному сайті Колочавської територіальної громади та офіційній сторінці громади у facebook .

З повагою сільський голова                                     Василь ХУДИНЕЦЬ

Щоб пройти опитування, перейдіть, будь ласка, за цим посиланням:

Анкетування жителів Колочавської громади щодо організації поводження з твердими побутовими відходами:

Анкета-опитування «Візьми участь в розробці Стратегії розвитку Колочавської громади!»

Ми готові до змін,  бо хочемо бачити нашу громаду кращою.  Саме тому у Колочавській громаді  ведеться робота із розробки Стратегії розвитку  до 2027 року.           Iз метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку, просимо Вас долучитися та відповісти на питання, що містяться в  анкеті.

14:18 01.07.2021

Опитування бізнесу щодо Експертної стратегії України

З метою напрацювання дієвих та ефективних заходів Уряду Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України розпочало опитування бізнесу щодо оновлення Експертної стратегії України на наступні 5 років.

15:00 27.05.2021