Анкетування громади

Шановні жителі  Колочавської територіальної громади!

Ми з Вами пройшли перші кроки становлення громади, разом досягали успіху та переживали за невдачі, але продовжували працювати для досягнення головної мети – сталого розвитку, комфортного проживання та добробуту кожної сім'ї нашої громади.

Обсяг питань, якими може і повинна займатися територіальна громада, регулюються нормами чинного законодавства. Серед них найважливішою є турбота про покращення умов життя у громаді, в тому числі підвищення якості послуг, що надаються жителям.

Анкета, яку Вам адресовано, дозволить органам місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої  громади. Отримана інформація дозволить сільській раді та іншим  установам громади вдосконалювати громадські послуги і надасть можливість планувати розвиток громади. Результати будуть використані під час створення стратегії розвитку  нашої громади – документу, який становить план діяльності органів місцевого самоврядування.

Участь в опитуванні є добровільною. Ви можете відмовитися від відповідей на деякі запитання. У цьому випадку, будь ласка, просто пропустіть ці питання, на які з будь-яких причин не хочете відповідати.

Анкета повністю анонімна.  Ваші відповіді на питання є конфіденційними. Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування узагальнених висновків. Жодним чином заповнена Вами анкета не буде доступною для широкого загалу.

Заздалегідь дякуємо за Ваші час і зусилля, присвячені заповненню анкети. Віримо, що питання анкети виявляться для вас цікавими.

Результати дослідження будуть оприлюднені на офіційному сайті Колочавської територіальної громади та офіційній сторінці громади у facebook .

З повагою сільський голова                                     Василь ХУДИНЕЦЬ

Щоб пройти опитування, перейдіть, будь ласка, за цим посиланням:

Анкетування жителів Колочавської громади щодо організації поводження з твердими побутовими відходами: