Сільська бібліотека

24 травня - День слов'янської писемності і культури!

Щороку 24 травня відзначається як День слов'янської писемності і культури, вшановуючи спадщину та духовне надбання братів. Це свято стало символом визнання великого внеску святих Кирила та Мефодія у розвиток слов'янської культури, освіти та писемності.

10:20 24.05.2024

19 травня День пам'яті політичних репресій

Указом Президента України №431/2007 від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937–1938 років» в Україні встановлено День пам’яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.

10:31 19.05.2024

З Днем вишиванки!

Щороку в третій четвер травня в Україні важлива подія - День вишиванки. 2024 року вона припадає на 16 травня. Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов.

12:00 16.05.2024

8 травня -День пам'яті та примирення!

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.

10:40 08.05.2024

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який проходить під гаслом "Читаюча родина єднає Україну" для юних користувачів бібліотеки оформлена книжкова виставка "Нація, яка читає - непереможна!", де представлені твори українських письменників різноманітні за змістом. Найважливіша і найбільш болюча зараз тематика - війна в Україні з російськими загарбниками. Пропонуємо до уваги читачів книги, які допомагають вистояти у найскладніших обставинах, вони підтримують і надихають.

10:58 28.03.2024