Сільська бібліотека

Донька України - Леся Українка!

Леся Українка - одна з найвизначніших письменниць української літератури. Її життя і творчість вразили світ своєю глибиною, емоційністю та відданістю національному ідеалу. Ім'я Лесі Українки часто згадується, як символ української поезії та боротьби за незалежність. Її ім'я завжди знатиметься з великою повагою та вдячністю.

14:09 25.02.2024

25 лютого — День української жінки

Відзначення Дня української жінки у дату народження видатної української письменниці та громадської діячки, Лесі Українки, 25 лютого, стає символом вшанування її спадщини та вагомого внеску у розвиток українського суспільства.

14:06 25.02.2024

24 лютого - друга річниця повномасштабного вторгнення та 10-річчя російської агресії

24 лютого виповнюється друга річниця повномасштабного вторгнення та 10-річчя російської агресії. Агресії, що поставила світ на межу третьої світової війни. Кажуть, відтоді в нас досі триває лютий.

14:14 24.02.2024

"Лабіринтами долі"

Наша бібліотека отримала в подарунок першу поетичну збірку "Лабіринтами долі", чудової поетеси сучасної України, Олени Бартко. Нам її подарувала сама авторка цієї неймовірної збірки. Це надзвичайно цінний внесок у нашу культурну спадщину.

14:24 22.02.2024

21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

На базі КУ «Центру надання культурних послуг» в бібліотеці до Міжнародного дня рідної мови відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові». В якому взяли участь працівники бібліотеки спільно з шкільними бібліотекарями та учнями закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади.

14:27 21.02.2024

"Любов на лінії вогню"

"Любов на лінії вогню" – перша книга дніпровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань Василіси Трофимович, яка понад півтора роки провела в зоні бойових дій разом зі своїми героями.

14:36 20.02.2024

19 лютого відзначається День Державного Герба України!

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю Постановою Державний Герб незалежної України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття, який має статус малого герба та є головним елементом майбутнього великого герба.

14:40 19.02.2024

"Остання камелія"

«Остання камелія» – суміш жіночого роману з краплинкою детективних розслідувань та живими персонажами. У книзі ми зустрічаємо дві сюжетні лінії – минуле й теперішнє.

14:39 18.02.2024

"Історія в моментах"

На Міжнародний дня дарування книг наша бібліотека отримала в подарунок надзвичайно цікаву книгу "Історія в моментах" від автора - волонтера - Сергія Соколова.

14:53 17.02.2024