Інформаційні матеріали

Електронне декларування 2022.Що потрібно знати, якщо ви створили нову декларацію на основі попередньої?

Заповнення нової декларації на основі попередньої — один із найзручніших способів швидко подати декларацію. Проте навіть якщо ви заповнюєте нову декларацію на основі раніше поданої, не варто втрачати пильність.

14:26 17.02.2022

НАЗК повідомило, де шукати інформацію, яку потрібно вказати в електронній  декларації

З початку 2022 року розпочалося декларування доходів та фінансових зобов’язань держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування за минулий рік. Національне агентство з питань запобігання корупції пояснило, де шукати інформацію, яку потрібно вказати у декларації. Роз’яснення оприлюднили у пресслужбі НАЗК.

11:23 25.01.2022

НАЗК затвердило нову форму електронної декларації для посадових осіб органів місцевого самоврядування

Наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 23.07.2021р. №449/21 затверджено форму декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також — Порядок заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

11:53 22.10.2021