Обмін досвідом вчителів у Колочавському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

Сьогодні під час засідання методичних осередків у Колочавському ЗЗСО І-ІІІ ст. #1, Мерешорській гімназії ділилися досвідом роботи вчителі географії Дербак Г. М., 7 клас, Маханець О. М., 6 клас та вчитель історії Буркало С. Ю., 8 клас.

13:51 23.02.2024

Плідна робота вчителів початкових класів Колочавської гімназії

Сьогодні, 22.02 2024 р., плідно, креативно працювали вчителі початкових класів у Колочавській гімназії Малета Л. І.(інтегрований урок укр. мови та читання у 4класі), у Колочавському ЗЗСО І-ІІІ ст. #1 Ярема Е. Ю. (образотворче мистецтво), у Мерешорській гімназії Штаєр В. В. (Я досліджую світ), Булик М. Ю. (укр. мова).

13:46 22.02.2024

Обмін досвідом між вчителями Колочавських закладів освіти

Вчитель – не тільки професіонал у своїй галузі, а й активний учасник процесу навчання, який завжди готовий ділитися досвідом з колегами. Саме такий сценарій розгорнувся сьогодні, коли представники цих двох предметів обмінялися цінними враженнями та методиками, що допомагають підвищити ефективність навчального процесу.

11:59 16.02.2024

У Колочавській гімназії розпочало роботу засідання методичних осередків

У Колочавській гімназії розпочало роботу засідання методичних осередків (позакласний захід, вч. інформатики Барна Н.М, Шетеля Н.І.) , 19.20.02 у Колочавському ЗЗСО І-ІІІ ст. #1(урок фізичної культури, вч. Шетеля І. І. та урок української літератури, вч. Іваниш Л. В.).

11:54 15.02.2024

Колочавські заклади освіти провели виставку осінньої композиції «Незламна осінь»

Ось другий місяць у нас панує осінь, яка цьогоріч щедра на тепло та врожай. Щоб проявити фантазію і творчі здібності, здобувачі освіти зі своїми наставниками зі всіх Колочавських закладів освіти провели виставку осінньої композиції «Незламна осінь».

13:35 04.10.2023

У Колочавській громаді відбувся ІІІ Форум освітян!

Вчора, 25 серпня в Культурно-мистецькому центрі відбувся ІІІ Форум освітян Колочавської територіальної громади – конференція працівників сфери освіти для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку освітньої сфери у громаді.

10:22 26.08.2023

Відбулись звітні збори членів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Колочавської ТГ

Методист сектору методичного супроводу Калинич Марія Василівна організувала і провела звітні збори членів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Колочавської ТГ, на яких кожен лідер презентував свою роботу.

13:54 01.03.2023