12 кроків, щоб відновити ресурси

Багато людей сприймають стан емоційного вигорання як категорично негативний, помилково докоряючи собі в лінощах чи неорганізованості. Насправді ж стан «нульового ресурсу» просто сигналізує нам про необхідність зробити перерву та перемкнути увагу.

11:05 13.04.2024

Станьте патронатними вихователями!

26 січня 2016 року був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.

14:44 04.04.2024

З Днем Соборності!

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Віримо в майбутнє рідної країни!

11:14 22.01.2024

Видача гуманітарної допомоги

Дякуємо благодійному фонду NEEKA за допомогу внутрішньо переміщеним особам , які проживають на території Колочавської ТГ.

11:16 02.01.2024

Інформаційна лекція з внутрішньо переміщеними особами Колочавської ТГ щодо профілактики грипу, коронавірусу, ГРВІ та інфекційних захворювань, в тому числі вірусного гепатиту А, ВІЛ та СНІД

Фахівцями Міжгірської лабораторної філії Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі та фахівцями Центру надання соціальних послуг було проведено інформаційну лекцію з внутрішньо переміщеними особами Колочавської ТГ на тему профілактики грипу, коронавірусу, ГРВІ та інфекційних захворювань, в тому числі вірусного гепатиту А, ВІЛ та СНІД. Присутніх ознайомлено зі шляхами передачі інфекцій, основними симптомами та заходами профілактики.

11:18 25.12.2023