СЛУЖБА 101

Будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів!

У весняно-літню пору, коли активно ведуться польові та земляні роботи, зростає кількість випадків виявлення вибухонебезпечних предметів, необережне поводження з якими може призвести до вкрай неприємних наслідків.

14:44 21.04.2021

УВАГА! НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ!

Спалювання сухої рослинності призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, виникає небезпека лісових пожеж, що може призвести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.

15:32 16.04.2021

ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Міжгірський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

09:49 15.04.2021

Рятувальники і лісники провели спільні навчання з ліквідації пожежі в лісі

Вчора, 12 квітня  на території урочища Стригальнянська тішня, що в смт. Міжгір’ї, рятувальники спільно з представниками ДП «Міжгірське лісове господарство» провели спеціально-об’єктове тренування.

10:43 13.04.2021