Служба 101

У ДСНС РОЗРОБИЛИ ПОСІБНИК З ЕВАКУАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Практичний досвід проведення заходів з евакуації населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, особливо в умовах ведення воєнних дій, показав, що саме евакуація є найбільш ефективним заходом захисту населення.

11:31 02.03.2023

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ!

З метою недопущення пожеж в природних екосистемах, Хустський РУ ГУ ДСНС України у Закарпатській  області закликає вас не допускати спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, підпалів сухої рослинності, лісових насаджень, дбати про власне життя та здоров'я.  Пам’ятайте, що наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, яка карається законом, але й травмування, каліцтво або смерть винуватців. Випалювання сухої трави та очерету може призвести до масштабних пожеж, завдати непомірних збитків природі. Трагічними наслідки можуть бути й для людей – вогонь з відкритої території перекидається на присадибні ділянки, будинки. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній  період.

15:50 23.03.2022

Будьте обережні при виявленні вибухонебезпечних предметів!

У весняно-літню пору, коли активно ведуться польові та земляні роботи, зростає кількість випадків виявлення вибухонебезпечних предметів, необережне поводження з якими може призвести до вкрай неприємних наслідків.

14:44 21.04.2021

УВАГА! НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ!

Спалювання сухої рослинності призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, виникає небезпека лісових пожеж, що може призвести до займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів з фатальними наслідками.

15:32 16.04.2021

ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Міжгірський районний відділ Управління ДСНС України у Закарпатській області закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

09:49 15.04.2021

Рятувальники і лісники провели спільні навчання з ліквідації пожежі в лісі

Вчора, 12 квітня  на території урочища Стригальнянська тішня, що в смт. Міжгір’ї, рятувальники спільно з представниками ДП «Міжгірське лісове господарство» провели спеціально-об’єктове тренування.

10:43 13.04.2021