Культурні заходи

Герої не вмирають, доки памʼять про них жива...

У Центрі культурних послуг Колочавської сільської ради сьогодні відбувся урочистий захід, присвячений вшануванню пам'яті Героїв Небесної сотні. Захід організували і провели працівники та вихованці центру культурних послуг. Керівник центру, співак Володимир Маркович виконав душевну пісню "Мамо, не плач".

08:55 19.02.2024

З Днем єднання!

Вітаємо зі святом усіх, хто стійко дає відсіч окупанту, на передовій і в тилу. Нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи! Бажаємо, щоб усі ми – українці, які вірять у перемогу та наближають її всіма силами – були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!  Разом - до перемоги!

10:51 16.02.2024

День Збройних сил України!

6 грудня…День Збройних сил України. День сильних, день сміливих, день незламних, чоловіків, жінок, воїнів, Героїв, усіх, хто продовжує боронити державу, хто віддав своє життя, аби не віддати Україну.

14:21 06.12.2023

У Центрі надання культурних послуг відбувся концерт з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Центрі надання культурних послуг КСР відбувся концерт з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який був запланований на 9 листопада.Але в звʼязку з черговим нападом агресора, виступ був перенесений, тому , що загинули наші воїни,наші герої,перед якими ми низько склоняємо голови ….Про яких ми ніколи не забудемо і за яких ніколи не пробачимо!

14:24 19.11.2023

Колочавська громада представила свою історико- культурну спадщину в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту. У неділю тут вдруге відбулася культурно-мистецька акція «Жива спадщина».

09:20 26.09.2023

29 серпня - День пам’яті загиблих Захисників України

Сьогодні – День пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня 2014 року стався один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом. Коли українські військові колонами виходили «зеленим коридором», росіяни порушили домовленості та розстріляли їх. Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності.

14:33 29.08.2023

Програма «Польща -Україна» відзначила своє 20-річчя в Колочаві

Програма транскордонного співробітництва «Польща -Україна» цьогоріч святкує 20 років діяльності. В рамках святкування ювілейної дати в Україні та Польщі проходять різні заходи - по 10 в кожній країні. Великою честю та радістю для Колочавської громади стало те, що керівництво програми обрало для проведення одного із заходів саме наш край. Культурний захід зійшовся в часі з Міжнародним днем молоді та днем проведення молодіжного етнофестивалю «Верховинське літо», який теж був започаткований два роки тому в рамках цієї програми.

15:01 14.08.2023