Позакласна та виховна робота

Молодь за безпеку!

Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Віталія Драч ознайомила членів Молодіжного хабу з правилами поведінки під час масових заходів; вчила діяти у випадках надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути в людних місцях; надавати першу медичну допомогу;спонукати дотримуватися правил безпечної поведінки під час відвідування масових заходів; розвивати поміркованість, розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки; виховувати навички культурної поведінки.

10:08 23.04.2024

Роз'яснювальна інформація в навчальних закладах громади, про види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення

Сьогодні, 22 квітня інспектор СЮП ВП Хустського РУП в Закарпатській області Кинч Аліна Юріївна та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Колочавської території громади зустрілись з учасниками освітнього процесу двох закладів освіти громади.

09:00 23.04.2024

Основний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти з математики (ЗЗМЯПО-2024)

Сьогодні ,18 квітня, у Мерешорській гімназії було проведено основний етап третього циклу загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти з математики (ЗЗМЯПО-2024). Здобувачі освіти 4 класу за високі досягнення отримали подяку від ЗЗМЯПО. Молодці, пишаємося вами.

10:08 18.04.2024

На базі Колочавського ЗЗСО І - ІІІ ст. №1 відбулося продовження ІІ етапу Пліч-о-пліч "Шкільна ліга"

Сьогодні, на базі Колочавського ЗЗСО І - ІІІ ст. №1 відбулося продовження ІІ етапу Пліч-о-пліч "Шкільна ліга" з волейболу та баскетболу між закладами освіти Колочавської територіальної громади.

10:45 31.03.2024