Позакласна та виховна робота

У Колочавських ЗЗСО пройшли урочисті заходи, присвячені до Дня захисника й захисниці України та Дня українського козацтва

Напередодні  Покрови  Пресвятої  Богородиці,  13 жовтня  2021 року  в усіх закладах загальної середської освіти Колочавської територіальної громади пройшли урочисті заходи, присвячені до Дня захисника й захисниці України та Дня українського козацтва.

09:57 19.10.2021

1 червня - День захисту дітей!

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

12:00 01.06.2021

У Колочавських закладах загальної середньої освіти відзначили День Європи

День Європи -  це день загальних цінностей і загальної історії всіх націй континенту. Свято відзначається в Україні на державному рівні з 2003 року у третю суботу травня. У цей день традиційно проходить багато різних тематичних заходів по всій Україні. В закладах загальної середньої освіти Колочавської ТГ також організовано та  проведено численні тематичні заходи з метою відзначення Дня Європи.

15:48 24.05.2021

В Колочавських ЗЗСО  відзначили День пам’яті та примирення і 76-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З метою відзначення  Дня пам’яті та примирення і 76-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в  Колочавських ЗЗСО організовано та  проведено ряд заходів.

16:29 14.05.2021

Фестиваль-виставка «Воскресни, писанко!».

Днями в Колочаві відбувся фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». Метою та завданням конкурсу якого було  розвиток творчих здібностей дітей та молоді, залучення дітей до  вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва на прикладі писанкарства, виховання національно-патріотичних почуттів тощо. Конкурс організовував і проводив відділ освіти, сім´ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради.

13:34 30.04.2021

Колочавській територіальній громаді - чисте довкілля!

Благоустрій та озеленення територій сьогодні, 23 квітня провели колективи Негровецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.Росохи та Колочавського дошкільного навчального закладу №4. Таким чином вони долучилися до екологічної акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та місячника «Чисті узбіччя».

16:25 23.04.2021

У Колочавських закладах освіти пройшла екологічна акція до Дня довкілля

В рамках  відзначення Дня довкілля, акції «Закарпаттю - чисте  довкілля» та  місячника «Чисті узбіччя»,  Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І- ІІ ст. та Колочавські дошкільні навчальні заклади провели благоустрій та озеленення територій.

18:00 21.04.2021

Герої не вмирають!

З метою  вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті  Героїв Небесної Сотні в  загальних закладах середньої освіти Колочавської  територіальної громади організовано та  проведено ряд заходів.

16:05 26.02.2021