Позакласна та виховна робота

Види правопорушень та злочинів, відповідальність за їх вчинення

Сьогодні, 28 лютого інспектор СЮП ВП Хустського РУП в Закарпатській області Кинч Аліна Юріївна , поліцейський офіцер громади та спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі Колочавської території громади зустрілись з учасниками освітнього процесу двох закладів освіти громади.

09:43 28.02.2024

Безпечне освітнє середовище

Сьогодні , 26 лютого Спеціалісти із безпеки в освітньому середовищі із різних громад України, учасники Проєкту «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі», зустрілися на черговій онлайн-нараді.

09:47 26.02.2024

Відбувся черговий етап шкільної спартакіади серед учнів 5 - 9 класів з тенісу

В Колочавській територіальній громаді пройшов черговий етап шкільної спартакіади серед учнів 5 - 9 класів з тенісу за сприяння обласного центру фізичного здоров'я населення "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" та відділу освіти сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради.

14:38 24.02.2024

21 лютого – Міжнародний день рідної мови!

На базі КУ «Центру надання культурних послуг» в бібліотеці до Міжнародного дня рідної мови відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові». В якому взяли участь працівники бібліотеки спільно з шкільними бібліотекарями та учнями закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади.

15:00 21.02.2024

День єднання!

День єднання – молоде свято. Українці відзначають його втретє. Під час війни це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.

13:02 16.02.2024