Стратегія громади

Відбулося ІV засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку Колочавської громади.

У четвер 2 грудня відбулося ІV засідання Робочої групи по розробці  Стратегії розвитку Колочавської громади до 2027 року  участь у засіданні якої взяли  регіональний експерт Олег Лукша та представниця   Олена Біланіна (Агенція регіонального розвитку Закарпатської області) у рамках проєкту «Співробітництво заради економічного зростання Карпат».

11:51 03.12.2021

Колочавська громада активно працює над Стратегією розвитку

Днями в приміщенні Культурно-мистецького центру Колочавської сільської ради відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Колочавської територіальної громади 2021 – 2027 рр. До складу робочої групи увійшли голова Колочавської сільської ради Василь Худинець, фахівці відділів сільської ради, депутати, приватні підприємці, працівники бюджетних установ, закладів охорони здоров’я та освіти, громадськість, представники #Агенції регіонального розвитку Закарпатськоїобласті.

12:03 13.09.2021