Міжнародна співпраця

Десятки сімей ВПО в Колочавській громаді отримали нове житло

Війна росії проти України позбавила мільйонів українців даху над головою. Когось тимчасово, когось, назавжди. Кілька тисяч внутрішньо переміщених осіб (ВПО) знайшли захист в Колочавській територіальній громаді. Багато із них з часом  повернулося додому чи виїхали за кордон, але ще сотні людей  через бойові дії в їх регіонах досі змушені залишатися в нашій громаді. Тому завданням Колочавської сільської ради стало надати їм житло, в якому буде і тепло, і зручно,  а також можливо залишитися на тривалий час, пережити зиму.

09:11 21.11.2022

У Колочавській громаді ремонтують житло для ВПО

Через напад росії на Україну мільйони українців втратили і житло, і роботу. Кілька тисяч внутрішньо переміщених осіб (ВПО) знайшли захист в Колочавській територіальній громаді. Півроку вони отримують в громаді безкоштовно найнеобхіднішу допомогу: житло, їжу, медикаменти. Повернутися додому найближчим часом переселенці не зможуть через бойові дії в їх регіонах, тому зараз гостро постала проблема облаштування житла для майже тисячі ВПО.

10:06 09.08.2022

Регулярна допомога друзів з Чехії

Вже третій місяць поспіль до центру надання гуманітарної допомоги у Колочавській територіальній громаді приходить багато переселенців. Втікаючи від війни, вони знайшли тимчасовий захист в горах.

15:56 17.05.2022

Чергова допомога прибула до Колочавської громади з Чеської Республіки

Чергова допомога від чеських друзів з PresHranice z.s. прибула до Колочавської громади - насоси для викачування води. Мотопомпи є вкрай необхідні, адже весною піднімається рівень води, і вона може бути у підвальних приміщеннях, які тепер є бомбосховищами.

20:50 19.03.2022

В Культурно-мистецькому центрі підвели підсумки проєкту "Світ карпатських розет"

У четвер, 9 грудня в Культурно-мистецькому центрі Колочавської сільської ради відбулася  підсумкова конференція проєкту «Світ карпатських розет - заходи із збереження унікальності культури Карпат». Амфітеатр, який збудований в рамках цього проєкту, став простором для підведення підсумків реалізованих та планування майбутніх спільних ініціатив.

12:07 10.12.2021

Колочавська амбулаторія отримала від чехів автомобіль «Shkoda Fabia»

Робота сімейного лікаря в селі щодня вимагає виїздів до пацієнтів, які живуть  в різних куточках  села, далеко від лікарні. Часто від оперативного реагування лікаря залежить життя людини. Тож  автомобіль для сімейного лікаря є не розкішшю, а вкрай необхідним засобом для пересування.

11:51 04.11.2021

У Колочаві вперше пройшов Карпатський фестиваль меду!

Село Колочава традиційно відзначає День села у перших числах травня.  Цього року свято було незвичайним, адже 4 травня у селі вперше у день Колочави відбувся ще й Карпатський фестиваль меду. У центрі уваги фестивалю була карпатська бджола, її продукція та проблеми збереження.

19:19 05.05.2021