Заходи

Проведення корекційно-розвиткових занять - одне із завдань діяльності інклюзивно-ресурсного центру.

Фахівці КУ «Колочавський ІРЦ» продовжують проводити заняття, які спрямовані на інтелектуальний розвиток, формування комунікативних навичок та ефективної соціальної взаємодії, мовленнєвий розвиток та формування соціально-побутових навичок.

13:29 11.04.2024

Методи формування навичок самообслуговування в домашніх умовах

Робота з дітьми з розладами аутистичного спектра (РАС) вимагає терпіння, послідовності та індивідуалізованого підходу. Формування навичок самообслуговування є важливим етапом у розвитку дітей з аутизмом, оскільки воно сприяє їхній самостійності, впевненості та підвищує якість життя. Однак, цей процес може бути складним і викликати труднощі як для дітей, так і для їхніх батьків.

11:12 09.04.2024

Особливості розвитку та навчання дітей з РАС. Від теорії до практики"

Напередодні Міжнародного дня поширення інформації про аутизм фахівцями Комунальної установи «Колочавського інклюзивно-ресурсного центру» практичними психологами, фахівцями ( консультантами) Ледней М.В. та Шетеля О.Ю. було проведено інформаційно- роз’яснювальну кампанію "Особливості розвитку та навчання дітей з РАС. Від теорії до практики" з асистентами вихователя,які працюють із дітьми з РАС. Метою якої було звернути увагу на цю проблему.

10:02 03.04.2024

Альтернативна та додаткова комунікація

До Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм фахівці (консультанти) вчитель-логопед та вчитель-дефектолог провели інформативну зустріч з батьками дітей, які відвідують КУ «Колочавський ІРЦ». Розглянули та обговорили такі теми: “Альтернативна та додаткова комунікація», “Візуальний розклад для дітей з РАС». Батьки дізналися більше про різні засоби АДК, про сучасний цифровий застосунок для альтернативної комунікації Tippy Talk, ознайомилися з різновидами візуального розкладу, а також мали змогу самостійно скласти візуальний розклад дитини.

10:35 02.04.2024

Корекційно-розвиваючі заняття з дітками

Фахівці (консультанти) КУ «Колочавський ІРЦ» продовжують проводити корекційно-розвиткові заняття та комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей.

10:05 26.03.2024