Поради логопеда батькам!

Одним із важливих аспектів загального розвитку дитини є розвиток мовлення. Неодмінну і вагому частку в розвивальній роботі, в цьому напрямку, відіграють батьківська підтримка і стимулювання.

11:42 17.06.2024

СТИМІНГ У ДІТЕЙ

Самостимулююча поведінка, також відома як «стиммінг» (англ. stimmin і самостимуляція (англ. self-stimulation) — це повторення фізичних рухів, звуків, слів, рухомих об'єктів або інших зациклених дій. Така поведінка (також відома в науці як «стереотипія») певною мірою притаманна всім людям, але особливо вона часто зустрічається у людей з розладами аутистичного спектру.

13:50 25.05.2024

З Днем вишиванки!

Вишиванка - це національна святиня, яка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний звʼязок багатьох поколінь, що не переривається віками.

13:00 16.05.2024

Граємо вдома: розвиток навчального потенціалу дитини дошкільного віку

Дошкільний вік - це унікальний період у житті дитини, коли закладаються основи її особистісного розвитку та формуються важливі навички. Саме в цей час діти активно пізнають світ, розвивають свої здібності та готуються до шкільного навчання. Тому батьки відіграють вирішальну роль у розкритті навчального потенціалу дитини.

12:16 16.05.2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!

Комплексна оцінка, у тому числі повторна, проводиться в інклюзивно-ресурсному центрі за шість місяців до початку навчального року.

10:39 25.04.2024

Проведення корекційно-розвиткових занять - одне із завдань діяльності інклюзивно-ресурсного центру.

Фахівці КУ «Колочавський ІРЦ» продовжують проводити заняття, які спрямовані на інтелектуальний розвиток, формування комунікативних навичок та ефективної соціальної взаємодії, мовленнєвий розвиток та формування соціально-побутових навичок.

13:29 11.04.2024