Вшанували пам'ять героїв битви під Крутами

Дата: 04.02.2021 11:00

З нагоди відзначення 103 -ї річниці бою під Крутами у  всіх Колочавських закладах загальної середньої освіти відбулися тематичні заходи.

Одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років – Крути. Героїчний бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року під час наступу московсько -більшовицьких військ на Київ. Він став символом стійкості і патріотизму української молоді. З нагоди відзначення 103 річниці бою під Крутами у Колочавському ЗЗСО №1, Колочавському ЗЗСО №2, Колочавському ЗЗСО, Горбівському ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорському ЗЗСО I-II ст., Негровецькому ЗЗСО було проведено численні тематичні заходи. Учні послухали розповіді про подвиги героїв Крут, подивилися фільми, підготували тематичні виставки матеріалів, книжкових видань, фотодокументів, взяли участь у конкурсі малюнків, пісні, літературних творів тощо.