19. Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

Дата: 10.02.2021 14:08

Інформаційна картка

“Затверджено”

Рішенням виконавчого комітету

Колочавської сільської ради

від  22  жовтня  2020 року  № 42

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА № 08-19

«Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

Інформація про центр надання адміністративних послуг

1.

Інформація про СНАП або ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Адреса: 90043, Закарпатська область, Міжгірський район, с. Колочава, вул. Шевченка, 78

Графік роботи:

Понеділок,  вівторок,  середа,  п’ятниця  з  9.00  по 16.00. Четвер з 10.00  по  20.00.  Без  перерви  на  обід. Вихідні  дні - субота,  неділя

Тел.: (03641) 2-42-24

Електронна пошта: kolsr@ukr.net,

tsnap-kolochava@ukr.net

Веб-сайт: https://kolochavska-gromada.gov.ua/

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Запит про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (додаток 2 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5);

2. Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

У паперовій формі запит подається заявником особисто.

Заявник пред'являє свій паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України, або паспортний документ іноземця, або посвідчення особи без громадянства, або посвідку на постійне або тимчасове проживання.

3.

Оплата

За одержання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі справляється плата в розмірі 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ:

Код платежу: 22010300

Одержувач: ДКС України м. Київ/ Колочавська сільська рада

Код ЄДРПОУ: 04350777

р/р: UA768999980314060501000007139

МФО: 899998

Плата справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленому законом на 01 січня календарного року, в якому подається запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та округлюється до найближчих 10 гривень.

4.

Результат надання послуги

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

5.

Строк надання послуги

Протягом 24 годин після надходження запиту, крім вихідних та святкових днів

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (ст. 11, 36);
  2. Наказ Міністерства юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5 «Про затвердження Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

“Затверджено”

Рішенням виконавчого комітету

Колочавської сільської ради

від  22  жовтня  2020 року  № 42

Технологічна картка

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

Центр  надання  адміністративних  послуг  Колочавської  сільської  ради

Етапи надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і виконавчий орган

Дія

Термін виконання, (днів)

1

2

3

4

5

1

Прийом запиту про надання  витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та документу (копії квитанції, виданої банком, або копії платіжного доручення з відміткою банку), що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей.

Під час прийняття запиту та документів для надання витягу з Єдиного державного реєстру  інформування заявника про те, що персональні дані заявника чи інших осіб, що містяться в документах, поданих для державної реєстрації, використовуються відповідно до закону та виключно для цілей ведення Єдиного державного реєстру, у тому числі розміщення у випадках, передбачених законодавством, на порталі електронних сервісів.

В

Протягом 24 годин після надходження документів, поданих для державної реєстрації

Моментом прийняття заяви та документів вважається дата і час реєстрації заяви у Єдиному державному реєстрі.

2

Перевірка документів поданих для отримання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців/відомостей на відсутність підстав для відмови в розгляді запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

3.

Реєстрація запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у базі даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

В

У день отримання запиту про надання виписки з Єдиного

державного реєстру

юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

4

Формування, оформлення та видача (у разі проставлення відповідної відмітки у запиті – надсилання поштовим відправленням)

витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – у разі відсутності підстав для відмови в розгляді запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або направлення заявнику письмового повідомлення про відмову у наданні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців – у разі наявності підстав для відмови у наданні витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

В

Загальна кількість днів надання послуги — відразу

Загальна кількість днів (передбачена законодавством) — 1 день

Умовні позначки: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує