Вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

Дата: 23.02.2021 10:34

Про проведення заходів  із вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві

На виконання листа департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації від 08.02.2021 № 01-15/685 «Про  проведення у 2021 році заходів із вшанування річниці бойових дій при Дебальцеві» в закладах  загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади організовано та  проведено:

1. Шкільними бібліотекарями закладів оформлено:

- тематичну виставку матеріалів, книжкових видань, фотодокументів та читацьких конференцій на тему «Дебальцеве» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.);

- книжково-ілюстративну виставку «Журавлі пам’яті»; (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);

2. Педагогами-організаторами   проведено й організовано:

- годину спогадів  «Дебальцево. Тернистий шлях до незалежності» з нагоди річниці бойових дій при Дебальцеві (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.);

- переглянуто відео про книгу нашого закарпатського земляка, хірурга військового медика 128-ої бригади Олександра Данилюка «Ті, що стомилися боятися»; (Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи)

- показ та обговорення документальних  фільмів, коротких відеороликів про події шестирічної давнини під Дебальцевим;  (Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- перегляд фото- та відеоматеріалів, документальних фільмів «До  річниці оборони м. Дебальцевого», «Смертельна битва за Дебальцевський котел» (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);

- випуск стінгазет  на теми: «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», «Це моя Україна!»  (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.)

3. Вчителями  української мови та  літератури  проведено:

- конкурс   написання есе  на тему «Дебальцеве – символ українського патріотизму»; (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- літературну вітальню «Журавлі пам’яті»;

- читацькі конференції «Понад Дебальцевим  вічність у сурми сурмить».

4. Вчителями  історії  проведено:

- лінійку-реквієм «Українсько-російський конфлікт в контексті світових воєнних конфліктів: шляхи вирішення»; (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- учнівську конференцію «Крила ангела» (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);

5. Вчителями образотворчого мистецтва організовано:

- виставку  дитячих малюнків, присвячену бою під Дебальцевим (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО, Горбіський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. В. Росохи).

6. Вчителями музичного мистецтва проведено:

- конкурс пісні на патріотичну тематику «Пом’янімо в пісні славу про Дебальцеве», на якій  здобувачі освіти з почестями віддали шану героям бою під Дебальцевим (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО, Горбіський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. В. Росохи).

7. Членами учнівського самоврядування  виконано та проведено:

- акцію підтримки воїнів АТО та захисників України, а також пам’яті загиблих під час бойових дій при Дебальцеві; (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- виготовлено листівку-подяку для воїнів – героїв;

- Молитву за Україну, її мир і спокій.

8. Класними керівниками проведено:

-  уроки мужності (звитяги), «круглі» столи, години спілкування,  години патріотичного виховання, години пам’яті, лекції, історичні екскурси  на теми:  «Воля України або смерть», «Бої за Дебальцеве - хроніки пекельного 2014-го року», «Ми –українці», «Бій за Дебальцеве – заслуга українського народу», «Захист Батьківщини – обов’язок  кожного», «Герої Дебальцевого  в нашій пам’яті», «Дебальцеве: відомі й невідомі сторінки», «За Україну молюся», «Пам’яті захисників Дебальцевського плацдарму», «Герої Дебальцевого - вічно живі», «18 лютого - шість років з дня виходу сил АТО з Дебальцевого», «Битва під Дебальцевим - одна зі сторінок історії, яку написали наші герої» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.) години спілкування «Битва під Дебальцевим» (Колочавський ЗЗСО)