Вшанували пам'ять загиблого героя

Дата: 23.02.2021 11:16

Днями минуло шість років від  трагічного дня, коли загинув в АТО житель села Негровець Василь Росоха. У приміщенні Негровецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи пройшов позакласний захід «Герої не вмирають».

Вшанувати пам'ять односельчанина зібралися рідні, друзі полеглого Героя, побратими, начальник відділу освіти , сім”ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради Ганна Ігнатишин, начальник служби у справах дітей Іван Ярема , голова громадської організації «Спілка учасників АТО Міжгірщини «Скала» Василь Пулей.

Учні 10-11 класів відтворили сторінки безтурботного дитинства, шкільних років, юності колишнього учня школи, гордості села  Василя Росохи.

Хвилина мовчання, хвилина скорботи, хвилина вічності низько схилила  голови вдячних односельців.перед пам’ятником загиблому героєві.