Герої не вмирають!

Дата: 26.02.2021 16:05

З метою  вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті  Героїв Небесної Сотні в  загальних закладах середньої освіти Колочавської  територіальної громади організовано та  проведено ряд заходів.

Бібліотекарями закладів оформлено:

- тематичні виставки матеріалів, книжкових видань, фотодокументів та читацьких конференцій на тему «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

Педагогами-організаторами   проведено:

- лінійку-реквієм «Гордися, моя Україно, відвагою сотні орлят, що віддали життя без вагання, а нині у небі стоять» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ступенів)

виставку плакатів та тематичних газет «Герої не вмирають» (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2)

- показ та обговорення документальних  фільмів, коротких відеороликів про Героїв Небесної Сотні «Пам’яті Ангелів», «Живим уклін – загиблим слава». (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ступенів, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

Вчителями  української мови та  літератури  проведено:

- конкурс   написання творів-роздумів  на теми: «Біль, мужність, героїзм…», «Лист Герою України»; (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Колочавський ЗЗСО, Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.Росохи, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- літературну вітальню «Журавлі пам’яті», «Небесна Сотня у вирій полетіла»;

- читацькі конференції «Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя». (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ступенів)

Вчителями  історії  проведено:

- урок мужності «Зростаймо патріотами» (Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- тематичний  урок з історії України «Україна: прагнення змін»; (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Колочавський ЗЗСО, Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.Росохи, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)

- перегляд документального відео «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2)

Вчителем образотворчого мистецтва організовано:

- виставку  дитячих малюнків, присвячену Героям Небесної Сотні «Будь-якій війні скажемо: «Ні!» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ступенів)

Вчителями музичного мистецтва проведено:

- конкурс пісні на  патріотичну тематику  «Пливе кача», «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожного із нас…».

Членами учнівського самоврядування проведено:

- тиху акцію вшанування Героїв Небесної Сотні  «Ангели пам’яті», а також виготовлено листівку-подяку для воїнів – героїв (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ступенів)

Класними керівниками проведено:

-  уроки мужності (звитяги), «круглі столи», години спілкування,  години патріотичного виховання, години - пам’яті, лекції, історичні екскурси  на теми:  «Герої Небесної Сотні», «День пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають», «За Україну, за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Будемо гідні славі героїв», «Небесна Сотня-то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну», «Хто вони герої минулого і сьогодення?», «Герої не вмирають», «Небесна Сотня. Вони боролися за єдність України», «Ангели Майдану»,  «З Україною в серці», «Майдан – символ національної гідності» тощо (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Колочавський ЗЗСО, Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В.Росохи, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.)