26 лютого- День кримського спротиву російській окупації

Дата: 26.02.2021 12:25

26 лютого 2014 року у місті Сімферополі відбувся масовий мітинг кримських татар і проукраїнських активістів на підтримку територіальної цілісності України. Того дня біля будівлі кримського парламенту з ініціативи Меджлісу зібралося близько 12 тис. кримських татар, які  тримали у руках свої національні прапори та прапори України.

У зв’язку з Днем спротиву окупації Автономної Республіки Крим  та міста Севастополь» в закладах  загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади організовано та  проведено:

- тематичні виставки матеріалів, книжкових видань, фотодокументів та читацьких конференцій на тему «Кримська світлиця» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.);

- книжково-ілюстративну виставку; (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);

- показ та обговорення документальних  фільмів «1944. Крим. Депортація.» (Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст.); «Чужа молитва» (Колочавський ЗЗСО);

- перегляд фото- та відеоматеріалів, документального фільму «Хайтарма» (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи);

- лінійку-реквієм «Крим – це Україна!»; (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2)

- учнівські конференції, круглі столи (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО, Горбіський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. В. Росохи).

- виставку  дитячих малюнків кримської тематики (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО, Горбіський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. В. Росохи).

-  уроки мужності (звитяги), години спілкування,  години патріотичного виховання, години пам’яті, лекції, історичні екскурси  кримської тематики (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО, Горбіський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. В. Росохи).