Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  Колочавської сільської ради

Дата: 22.02.2021 09:00

КОЛОЧАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

22.02.2021               Колочава                       №68

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, «Типових професійно-кваліфікаційних характеристики посадових осіб місцевого самоврядування», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби  від 07.11.2019 р. № 203-19, а також з метою об’єктивної оцінки знань та здібностей кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування й дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Оголосити конкурс на заміщення наступних вакантних посад працівників  відділів Колочавської сільської ради:

1.1.Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та просторового планування;

1.2.Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій.

1. Встановити вимоги до кандидатів на заміщення  вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування  Колочавської сільської ради згідно додатку №1 .
  2. Затвердити текст Повідомлення про оголошення конкурсу згідно додатку №2.

4. Начальнику відділу туризму та комунікації розмістити текст повідомлення на офіційному сайті Колочавської сільської ради.

5.Відділу управління персоналом та правової роботи забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету ради Василя Малету.

Сільський голова            о/п вірно            Василь ХУДИНЕЦЬ

Додаток №1 до розпорядження

сільського голови від 22.022021 № 68

Вимоги до кандидатів на заміщення  вакантних посад  апарату Колочавської сільської ради

1. Головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта не нижче ступеня магістра,спеціаліста,вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; основи психології,правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

2.Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та просторового планування.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта не нижче ступеня магістра,спеціаліста, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", «Про Земельний кадастр», «Земельний кодекс»,"Про запобігання корупції",  нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер діяльності; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Додаток №2

сільського голови

№68 від 22.02.2021 року

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантних посад  Колочавської сільської ради

Колочавська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад:

1. Головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій.

2.Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та просторового планування.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), посвідчення про приписку до призовної дільниці.
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за 2020  рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Колочавської  сільської ради за адресою: 90043, Закарпатська область, Міжгірський  район, с. Колочава,  вул. Шевченка,будинок, 78. Телефон для довідок: (0987641609).

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Колочавська сільська рада