Колочавська громада
Закарпатська область, Хустський район

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради»

Дата: 10.03.2021 09:50
Кількість переглядів: 517

 

http://zakonst.rada.gov.ua/images/gerb.gif

КОЛОЧАВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10.03.2021                     Колочава                                          80-р

                                          

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради»

 

Відповідно до статті 32, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 21, статті 21-2 Закону України «Про культуру», керуючись рішенням ІІ сесії VIII скликання Колочавської сільської ради № 20 від 18.02.2021 року «Про створення та затвердження статуту комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради», з метою організації та проведення культурно-дозвіллєвих заходів, різноманітних заходів з організації змістовного дозвілля з різними верствами населення, дитячих-ігрових, молодіжних програм, вечорів, свят, видовищ, концертних програм; календарних та професійних свят, фестивалів, конкурсів, презентацій, виставок, національно-патріотичних, виховних та спортивних заходів; сприяння в роботі творчих колективів та об’єднань:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної

установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради»;  

2.Встановити вимоги до кандидатів на заміщення  вакантної посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради» згідно додатку №1;

3.Затвердити текст Повідомлення про оголошення конкурсу згідно додатку №2;

4. Начальнику відділу туризму та комунікації розмістити текст повідомлення на офіційному сайті Колочавської сільської ради;

5. Відділу управління персоналом та правової роботи забезпечити прийом

документів від претендентів на заміщення вакантних посад протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про оголошення конкурсу;

  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами  виконавчого комітету ради Василя Малету.                                   

 

 

 

Сільський голова                              Василь ХУДИНЕЦЬ

 

Додаток №1

до розпорядження сільського голови № 80-р від 10.03.2021 року

 

Вимоги до кандидатів на заміщення  вакантної посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради»

Керівником комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради» може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Повинен знати. Конституцію України; Закони України "Про культуру", "Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності закладів культури; інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідної сфери діяльносіт;правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Не може бути призначена на посаду керівника комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради» особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (далі - орган управління).

 

Додаток №2

до розпорядження сільського голови № 80-р від 10.03.2021 року

 

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення

вакантної посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради»

 

          Колочавська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Колочавської сільської ради».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів. Вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Повинен знати. Конституцію України; Закони України "Про культуру", "Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності закладів культури; інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідної сфери діяльносіт;правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

-.автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

-копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

-два рекомендаційні листи довільної форми;

-мотиваційний лист довільної форми.

      Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися до Колочавської  сільської ради за адресою: 90043, Закарпатська область, Міжгірський  район, с. Колочава,  вул. Шевченка,будинок, 78.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

 

                                                                                  

Колочавська сільська рада

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь