Не станьте жертвою торгівлі людьми!

Дата: 18.03.2021 10:06

У пошуках кращого заробітку, сотні тисяч українців змушені залишати домівки і їхати за кордон. Шукаючи роботу через різні оголошення, для них значно підвищився ризик стати жертвою різних форм торгівлі людьми. У сучасному суспільстві це питання стає дедалі актуальнішим, адже щороку органи влади України ідентифікують близько 200 громадян, які стали жертвами торгівлі людьми.

На виконання державної соціальної програми протидії торгівлі людьми Міністерство соціальної політики України розробило макети соціальної реклами з питань протидії торгівлі людьми.

Метою інформаційно-просвітницької кампанії є підвищення поінформованості громадськості про глобальну проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

У разі потрапляння в складну ситуацію, потерпілі завжди можуть розраховувати на допомогу і пітримку держави, попередньо звернувшись на номер гарячої лінії : 15-47.

При виїзді за кордон будьте обережними і ретельно  перевіряйте інформацію про роботодавця!