Відбудеться 33-я Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2021»

Дата: 07.04.2021 14:56

З 08 по 11 червня 2021 року відбудеться 33-я Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2021», до участі в якій запрошуються сільськогосподарські підприємства області, в тому числі і Колочавської територіальної громади. Захід відбудеться на головній державній виставковій арені НК «Експортер України» за адресою: м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ).

"АГРО" – це унікальна можливість показати свої досягнення всій Україні, розповісти про майбутнє галузі, довести, що майбутнє можливе вже сьогодні. "АГРО" – це нові плани для малих і великих форм господарювання, можливість познайомитися з партнерами не тільки з усіх куточків України, а й з інших країн.

Для демонстрації та просування кращих агропромислових товарів і послуг, інвестиційних проектів та розробок громади, організатор виставки "АГРО-2021" «ТД ПРОМФІНІНВЕСТ» запрошує взяти  участь у головній аграрній події року та представити провідних виробників сільськогосподарської продукції та досягнення області. Особливу увагу просимо приділити підприємствам, які зможуть представити сільськогосподарських тварин у відповідному спеціалізованому розділі виставки.

За детальною інформацією щодо участі у заході просимо звертатися в Колочавську сільську раду, у відділ економічного розвитку та інвестицій.