Рятувальники і лісники провели спільні навчання з ліквідації пожежі в лісі

Дата: 13.04.2021 10:43

Вчора, 12 квітня  на території урочища Стригальнянська тішня, що в смт. Міжгір’ї, рятувальники спільно з представниками ДП «Міжгірське лісове господарство» провели спеціально-об’єктове тренування.

Навчання мали на меті перевiрити оперативну готовність особового складу і пожежно-рятувальної техніки служби з надзвичайних ситуацій та працівників лісового господарства до дій у випадку виникнення пожеж в природних екосистемах.

За тактичним задумом навчань, на території лісозаготівлі виникло загорання відходів. До місця пожежі прибувають працівники лісового господарства з ранцевими оприскувачами та розпочинають її гасіння. Вже за кілька хвилин до місця виклику прибувають рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №4 смт. Міжгір'я. Вогнеборці проводять оперативне розгортання та подають стволи на гасіння пожежі. Завдяки спільним зусиллям пожежу ліквідовано.

Організатори заходу запевняють, що такі тренування є особливо актуальними перед початком спекотної пори року та дозволяють усім зацікавленим службам ще раз перевірити стан готовності техніки, ранцевих вогнегасників, мотопомп та цистерн для цілей пожежогасіння.

Начальник Міжгірського районного відділу

Управління ДСНС України у Закарпатській області