Шановні жителі Колочавської територіальної громади!

Дата: 19.04.2021 12:36

Наступного тижня на території нашої громади Колочавська сільська рада починає вивіз сміття. Тверді побутові відходи чотири рази на місяць буде вивозити придбаний сміттєвоз. Про графік вивозу днями буде повідомлено додатково.

Забирати будуть всі тверді побутові відходи (невідсортовані), які мають бути  складені в спеціальний контейнер чи одноразовий сміттєвий пакет з фірмовим логотипом. Контейнери для сміття є багаторазовими, місткістю 120 літрів і  кожний господар має придбати їх за власні кошти. Зараз в селі контейнери  вже можна купити у підприємця Дербака Сергія Михайловича.

Протягом цього тижня працівник Колочавської сільської ради – касир - відвідає кожне дворове господарство і з детальними роз’ясненнями і пропозицією оплатити вивіз сміття. Вартість місячної плати або одноразової сплати складає 30-170 гривень.

Також з  вівторка, 20 квітня на території КЗТО (заводу) буде працювати пункт прийому вторинної сировини. Там можна безкоштовно здати відсортовані тверді побутові відходи та побутову техніку.

Давайте разом зробимо Колочавську громаду  чистою!