У Колочавських закладах освіти пройшла екологічна акція до Дня довкілля

Дата: 21.04.2021 18:00

В рамках  відзначення Дня довкілля, акції «Закарпаттю - чисте  довкілля» та  місячника «Чисті узбіччя»,  Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І- ІІ ст. та Колочавські дошкільні навчальні заклади провели благоустрій та озеленення територій.

Всім разом прибрали  шкільні території, побілили бордюри, дерева, стовпи, посадили квіти та дерева. Працювали дружньо і дорослі,  і діти.

Після наведення ладу на шкільних територіях, пішли прибирати і місця загального користування: території біля пам’ятників, береги річок, потічків, придорожні смуги, кювети, простір  біля лісу, під мостами… Зі сміттєвими мішками учасники акції  пройшли не один кілометр. Порядок  навели по всьому селу.  Тепер Великдень будемо зустрічати у чистоті.

Головне - щоб ця чистота була завжди. А це вже залежить від кожного з нас.