В Колочавській ТГ привітали матерів з прийдешнім святом!

Дата: 07.05.2021 16:09

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері - найголовнішої жінки в житті кожної людини.

Фото без описуНапередодні свята відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради організував урочистий захід. Працівниць Колочавської сільської ради, керівниць закладів освіти та голів Спілки освітян талановито і щиро привітали з прийдешнім святом учні Колочавського ЗЗСО 2, Колочавського ЗЗСО (гімназії).А місцевий співак Володимир Маркович подарував усім присутнім жінкам зворушливий пісенний виступ .

"Від щирого серця бажаю усім матерям,щоб добро та ласка,якими ви щедро обдаровуєте всіх,поверталися до вас сторицею. Міцного вам здоров'я,довгих років життя і радості від дітей", - привітав присутніх жінок голова Колочавської сільської ради Василь Іванович Худинець.