В Колочавській ТГ привітали матерів з прийдешнім святом!

Дата: 07.05.2021 16:09

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначають День матері - найголовнішої жінки в житті кожної людини.

Напередодні свята відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту та культури Колочавської сільської ради організував урочистий захід. Працівниць Колочавської сільської ради, керівниць закладів освіти та голів Спілки освітян талановито і щиро привітали з прийдешнім святом учні Колочавського ЗЗСО 2, Колочавського ЗЗСО (гімназії).А місцевий співак Володимир Маркович подарував усім присутнім жінкам зворушливий пісенний виступ .

"Від щирого серця бажаю усім матерям,щоб добро та ласка,якими ви щедро обдаровуєте всіх,поверталися до вас сторицею. Міцного вам здоров'я,довгих років життя і радості від дітей", - привітав присутніх жінок голова Колочавської сільської ради Василь Іванович Худинець.