Шановні жителі Колочавської територіальної громади!

Дата: 13.05.2021 14:02

Днями відповідальні особи Колочавської сільської ради почали обхід всіх дворогосподарств Колочавської територіальної громади.

Мета візиту: уточнення даних облікової картки об’єкта погосподарського обліку, уточнення паспортних даних, місця реєстрації, уточнення прав власності на майно відповідно до наказу Державної служби статистики України від 24.11.2015 № 340 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації для сільських, селищних та міських рад». Згідно з цим наказом, виконком Колочавської сільської ради зобов’язаний щороку уточнювати ці дані.

Просимо жителів Колочавської територіальної громади підготувати наступну інформацію, яка буде запитуватися:

1. Прізвище, ім´я, по-батькові, дата народження громадянина (громадянки).

2. Відношення до голови домогосподарства.

3. Паспорт громадянина (свідоцтво про народження для неповнолітніх), його номер, дата видачі, який орган видав.

( для ID-картка номер, дата видачі, який орган видав, і унікальний номер).

4. Ідентифікаційний номер (код) громадянина.

5. Право власності на будинок, або будівельний паспорт, або технічний паспорт (загальна площа, житлова площа) серія, номер і дата видачі документа.

6. Право власності на земельну ділянку, або державний акт земельної ділянки, загальна площа, цільове призначення ділянки, серія, номер і дата видачі документа.

Дякуємо за співпрацю!