В Колочавських ЗЗСО  відзначили День пам’яті та примирення і 76-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 14.05.2021 16:29

З метою відзначення  Дня пам’яті та примирення і 76-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в  Колочавських ЗЗСО організовано та  проведено ряд заходів.

1. Бібліотекарями закладів оформлено тематичні виставки матеріалів, книжкових та періодичних видань, фотодокументів та читацьких конференцій до відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!» (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

2. Педагогами-організаторами переглянуто показ документальних  фільмів, кіноуроків Пам’яті, коротких відеороликів про події  тогочасної давнини «Той травень в пам’яті людей…», «Салют, Перемого!» (5- 7 клас) (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

3. Вчителями  української мови та  літератури  проведено:

- літературно-музичну композицію «Нам заповідана мужність» (5-9 клас); (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

- конкурс   написання творів-роздумів на теми: «Одна, єдина, неділима Україна», «В єдності - сила народу!», «Жінки у Другій світовій війні» (5-9 клас); (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)

- декламування патріотичних віршів відомих письменників про любов до рідної землі та героїзм її народу (6-9 клас). (Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені В. Росохи, Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

4. Вчителями  історії   переглянуто та проведено:

- показ та обговорення інформаційних програм, документальних фільмів, присвячених  подіям Другої світової війни «Пам’ятаємо!» (8-9 клас); (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

- засідання за круглим столом на тему «Ми - проти війни!» (7-8 клас);

- вікторину  «Чи знаєте Ви?» (5-7 клас)( Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.)

5. Вчителями образотворчого мистецтва організовано виставку  дитячих малюнків на тему «З Україною в серці» (1-7 клас) (Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

6. Вчителями музичного мистецтва  розучено  зі здобувачами освіти пісні на  патріотичну тематику «Ми - єдина Україна» (1-4 клас) (Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені В. Росохи, Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

7. Членами учнівського самоврядування виготовлено «Квітку пам’яті» з червоних маків як офіційного символу пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни, символу відзначення Дня пам’яті та примирення. (9 клас) (Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.)

8. Класними керівниками проведено: «Уроки звитяги», екскурси в минуле, години патріотичного виховання, науково-практичні конференції, лекції на теми: «Пам’ять, шана, подяка», «Вклонімося мертвим і живим», «Ми - українці», «Життя заради України: нам є чим пишатися», «Мужність і відвага крізь покоління»,  «Пам’ятаємо! Перемагаємо!», «Я люблю Україну», «Живи міцній, Українська державо!», «Україна - разом і назавжди» тощо. (Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені В. Росохи, Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).

9. Педагоги закладів взяли участь у панахиді за загиблими у Другій світовій війні та молебні за захисників вітчизни, покладанню квітів біля пам’ятника воїнам-односельчанам (Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені В. Росохи, Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2).Фото без опису