«Колочавські Медові Стежки» - новий пішохідний маршрут

Дата: 19.05.2021 09:00

У Колочавській ТГ з'явився новий пішохідний маршрут «Колочавські Медові Стежки».

Він має  протяжність 22 км та стане у пригоді  при плануванні мандрівки у село Колочава!

На карті, яку розробили в межах проєкту «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальноі природної спадщини в украіїнсько-польському прикордонні», зібрано близько 20 місцевих пасік, локації, де проводять  апітерапії, пам’ятки культури та природи.

Усім любителям активного та цікавого відпочинку рекомендуємо  зберегти собі цю карту, аби урізноманітнити своє дозвілля, відкрити нові «медові» локації та насолодитись природною і культурною спадщиною Колочави.

Проєкт «Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні» реалізується Асоціацією ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА"
 спільно з громадською організацією об’єднання пасічників Карпатська Еко Пасіка, Колочавською сільською радою, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia" за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine