Інформаційне повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 22.04.2021 10:40

Інформаційне повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту –рішення  Колочавської сільської ради «Про встановлення розмірів ставок

єдиного податку для фізичних осіб – підприємців

на території  Колочавської сільської ради».

«22» квітня 2021 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483  у відповідності до норм Податкового кодексу України, виконавчий комітет  оприлюднює та подає на розгляд Колочавської сільської ради проєкт регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території  Колочавської сільської ради, аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта, а також експертний висновок постійної комісії.

Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проєкту рішення з додатками, аналізом регуляторного впливу та експертним висновком постійної комісії на офіційному сайті Колочавської сільської ради    https://kolochavska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна діяльність».

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції  щодо проєкту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних  днів, з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: с. Колочава, вул. Шевченка,78 тел.: 0987641609; e-mail: kolsr@ukr.net.

Розробник проєкта регуляторного акта: виконавчий комітет  Колочавської сільської ради.

Оприлюднено на  офіційному  сайті  Колочавської сільської ради  в   розділі  «Регуляторна діяльність»

«22» квітня 2021 року