Інформаційне повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту –рішення

Дата: 22.04.2021 11:00

Інформаційне повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту –рішення  Колочавської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою

території населених пунктів Колочавської сільської ради».

«22» квітня 2021 року

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483  у відповідності до норм Податкового кодексу України, виконавчий комітет  оприлюднює та подає на розгляд Колочавської сільської ради проєкт регуляторного акта - рішення сесії «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Колочавської сільської ради, аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта, а також експертний висновок постійної комісії.

Оприлюднення здійснюється шляхом розміщення проєкту рішення з додатками, аналізом регуляторного впливу та експертним висновком постійної комісії на офіційному сайті Колочавської сільської ради    https://kolochavska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна діяльність».

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції  щодо проєкту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних  днів, з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: с. Колочава, вул. Шевченка,78 тел.: 0987641609; e-mail: kolsr@ukr.net.

Розробник проєкта регуляторного акта: виконавчий комітет  Колочавської сільської ради.

Оприлюднено на  офіційному  сайті  Колочавської сільської ради  в   розділі  «Регуляторна діяльність»

«22» квітня 2021 року