Розпочато процес  розробки та реалізації проєкту Стратегії розвитку громади!

Дата: 30.06.2021 11:36

Шановні  мешканці громади!

Колочавська  територіальна громада розпочинає розробку Стратегії  розвитку громади.

Метою розробки Стратегії є узгоджене вироблення та спільна реалізація єдиної політики розвитку об’єднаної територіальної громади. Визначення пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади дасть розуміння, як рухатись громаді в довгостроковій перспективі.

Одним з етапів  реалізації написання Стратегії - є створення Робочої групи.

Однією з основних складових процесу планування та реалізації Стратегії є участь у ньому усіх активних зацікавлених представників громади.

З цією метою розпочато формування робочої групи з розробки Стратегії розвитку Колочавської громади, до складу якої увійдуть представники органів місцевого самоврядування, неурядового сектору, бізнес-спільноти, наукового та експертного середовища, освітяни тощо.

Для залучення до розробки Стратегії розвитку громади зацікавлених осіб пропонуємо долучитися до роботи робочої групи. Заявку можна подати:

1)  в друкованому вигляді за адресою: Колочавська сільська рада, с.Колочава , вул Шевченка, 78 .

2) електронною поштою на адресу:  kolsr-economy@ukr.net

Заявки на участь у роботі робочої групи приймаються до 15 липня 2021.

Контактна особа: Бундзяк Віталія Василівна, тел. 0961082282.