Анкета-опитування «Візьми участь в розробці Стратегії розвитку Колочавської громади!»

Дата: 01.07.2021 14:18

Ми готові до змін,  бо хочемо бачити нашу громаду кращою.  Саме тому у Колочавській громаді  ведеться робота із розробки Стратегії розвитку  до 2027 року.

Iз метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашої громади, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку, просимо Вас долучитися та відповісти на питання, що містяться в  анкеті.

Опитування є повністю  анонімним, що забезпечить отримання максимально достовірної інформації.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано та узагальнено, що дозволить отримати певну статистичну інформацію та дозволить   сільській раді та іншим  установам громади вдосконалювати громадські послуги і надасть можливість планувати розвиток громади.

Результати дослідження будуть оприлюднені на офіційному сайті Колочавської територіальної громади та офіційній сторінці громади у facebook .

Крім електронного опитування, аналогічні анкети на паперових носіях знаходяться у приміщенні ЦНАПу Колочавської сільської ради та у старостаті  с. Негровець.

Анкетування можна пройти за посиланнями:

Анкетування жителів  Колочавської громади

Анкетування для підприємців громади