Колочавська громада виграла черговий проект!

Дата: 12.07.2021 12:12

Знову - ПЕРЕМОГА!!!

Впевненими кроками йдемо до цілі: зробити Колочавську територіальну громаду успішною і розвиненою.

Кожен проєкт - це черговий крок в розвитку, вирішення якоїсь проблеми, нові можливості для громади.

Днями в ЄВРОРЕГІОН "КАРПАТИ - УКРАЇНА"оголосили переможців  в рамках Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад. Серед них і проєкт "Збереження унікальної культурної  і природної спадщини села Колочава",в рамках якого буде облаштовано територію біля культурно-мистецького центру твердим покриттям, проведено водопостачання та водовідведення та ін.Реалізація цього проєкту дасть можливість повноцінно використовувати культурно-мистецький центр для надання культурних послуг жителям громади, проводити масові культурно-мистецькі заходи тощо.