21. Затвердження детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану населеного пункту;

Дата: 21.07.2021 10:58

Інформаційна картка

“Затверджено”

Рішенням виконавчого комітету

Колочавської сільської ради

від  22  жовтня  2020 року  № 42

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА № 06-21

адміністративної  послуги

«Затвердження детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнень положень генерального плану населеного пункту»

Інформація про центр надання адміністративних послуг

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Адреса: 90043, Закарпатська область, Міжгірський район, с. Колочава, вул. Шевченка, 78

Графік роботи:

Понеділок,  вівторок,  середа,  п’ятниця  з  9.00  по 16.00. Четвер з 10.00  по  20.00.  Без  перерви  на  обід. Вихідні  дні - субота,  неділя

Тел.: (03641) 2-42-24

Електронна пошта: kolsr@ukr.net,

tsnap-kolochava@ukr.net

Веб-сайт: https://kolochavska-gromada.gov.ua/

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги, та вимоги до них

1.Заява (клопотання);

2.Копія правовстановлюючих документів юридичної особи або документи, що посвідчують особу (для фізичних осіб.)

3.Детальний план території та звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування.

Якщо документи подаються уповноваженою особою, додатково:

1.Довіреність;

2.Паспорт громадянина України (уповноваженої особи).

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Рішення сільської ради «Про затвердження детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнень положень генерального плану населеного пункту»

5.

Строк надання послуги

1 місяць (та враховуючи строк на проведення найближчого засідання сільської ради).

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

1. Особисто, в тому числі через представника за довіреністю (з посвідченням особи).
  2. Поштою.

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».
  2. Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»
  3. Ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної документації»
  4. Закон України № 2280 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо планування використання земель» від 17 червня 2020 р.

“Затверджено”

Рішенням виконавчого комітету

Колочавської сільської ради

від  22  жовтня  2020 року  № 42

Технологічна картка

Центр  надання  адміністративних  послуг  Колочавської  сільської  ради

Етапи надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і виконавчий орган

Дія

Термін виконання, (днів)

1

2

3

4

5

1

Прийом і перевірка повноти пакета документів, завіряння копій документів, реєстрація послуги, повідомлення суб’єкта звернення про орієнтовний термін виконання.

Внесення інформації про подані документи до  інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

Протягом 1-ого дня

2

Передача вхідного пакета документів особисто в загальний відділ сільської ради.

Протягом 1-ого дня

3

Отримання вхідного пакету документів та його реєстрація.

Адміністратор ЦНАП

Не пізніше наступного дня після прийому документів

4

Перевірка відповідності поданих документів  вимогам чинного законодавства України, опрацювання документів та винесення на розгляд постійної депутатської комісії  з питань землеустрою, екології, охорони навколишнього середовища, безпеки життєдіяльності людини.

Адміністратор ЦНАП

По мірі скликання засідань комісії (1-2 тижні)

5

Розгляд проекту рішення на засіданні постійної комісії сільської ради з питань землеустрою, екології, охорони навколишнього середовища, безпеки життєдіяльності людини.

Голова постійної депутатської комісії,

Секретар  Колочавської сільської ради

У

В день проведення засідання

6

Розгляд проекту рішення на засіданні сесії Полянської сільської ради та прийняття відповідного рішення.

Секретар  Колочавської сільської ради

В день проведення сесії відповідно до розпорядження сільського голови

7

Виготовлення необхідної кількості завірених копій рішення.

Протягом 3 робочих днів після проведення сесії сільської ради

8

Внесення інформації про результат надання адміністративної послуги до інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

Адміністратор ЦНАП

Протягом 1-го дня після отримання вихідного пакету документів.

9.

Видача суб’єкту звернення результату послуги: рішення сесії сільської ради «Про затвердження детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнень положень генерального плану населеного пункту» (витяга з протоколу сесії сільської ради) або обґрунтованої відмови.

З 5- го дня з моменту підписання  рішення

Загальна кількість днів надання послуги – 30 днів

Загальна кількість днів передбачена законодавством – не пізніше 5-ого дня з моменту підписання рішення

*-після запровадження в ЦНАПі.

Умовні позначки: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.