9. Видача довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства;

Дата: 21.07.2021 11:11

Інформаційна картка

«Затверджено»

Рішенням виконавчого комітету

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА № 06-09

адміністративної  послуги

«Видача довідки про припинення ведення особистого селянського господарства

або вихід з такого господарства»

Інформація про центр надання адміністративних послуг

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Адреса: 90043, Закарпатська область, Міжгірський район, с. Колочава, вул. Шевченка, 78

Графік роботи:

Понеділок,  вівторок,  середа,  п’ятниця  з  9.00  по 16.00. Четвер з 10.00  по  20.00.  Без  перерви  на  обід. Вихідні  дні - субота,  неділя

Тел.: (03641) 2-42-24

Електронна пошта: kolsr@ukr.net,

tsnap-kolochava@ukr.net

Веб-сайт: https://kolochavska-gromada.gov.ua/

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них.

Умови отримання послуги.

1. Заява (рекомендований зразок додається).

У разі смерті власника чи користувача земельної ділянки заява подається спадкоємцем.

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

5.

Строк надання послуги

До 15робочих днів

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

На вибір особи:

1. Особисто, або через представника за довіреністю (для фізичних осіб - нотаріально завіреною).

2. Поштою.

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про особисте селянське господарство» (статті 11, 12).

2. Наказ Держстату України від 11.04.16 р. № 56 «Про затвердження Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах».

3. Наказ Мінекономрозвитку від 14.04.2017 № 572 «Про затвердження Порядку обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами».

«Затверджено»

Рішенням виконавчого комітету

Технологічна картка

Видача довідки про припинення  ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства

Центр  надання  адміністративних  послуг  Колочавської  сільської  ради

Етапи надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і виконавчий орган

Дія

Термін виконання, (днів)

1.

Прийняття заяви про видачу довідки про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства, а також документів, необхідних для її проведення, повідомлення суб’єкта звернення про орієнтовний термін виконання.

Внесення інформації про подані документи до  інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

2.

Передача вхідного пакета документів особисто в загальний відділ сільської ради.

3.

Отримання вхідного пакету документів, його реєстрація та передача у відділ містобудування, архітектури та земельних відносин.

Спеціаліст І-ї категорії

4.

Опрацювання вхідного пакету документів  та підготовка довідки або обґрунтованої відмови.

Спеціаліст І-ї категорії, Секретар Колочавської сільської ради

Протягом 1 робочого дня.

5.

Передача довідки до ЦНАПу.

Спеціаліст І-ї категорії , Секретар Колочавської сільської ради

Протягом 1 робочого дня.

6.

Внесення інформації про результат надання адміністративної послуги до інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

Адміністратор ЦНАП

В день отримання вихідного пакету документів.

7.

Видача суб’єкту звернення результату послуги:

• про припинення ведення особистого селянського господарства або вихід з такого господарства.

Адміністратор ЦНАП

В день отримання вихідного пакету документів.

Загальна кількість днів надання послуги – 10 днів.

Загальна кількість днів передбачена законодавством –  10 днів.

*-після запровадження в ЦНАПі.

Умовні позначки: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.