5. Видача (продовження дії) дозволу на розміщення зовнішньої реклами;

від  22  жовтня  2020 року  № 42

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА № 06-05

адміністративної  послуги

«Видача (продовження дії) дозволу на розміщення зовнішньої реклами»

Інформація про центр надання адміністративних послуг

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Адреса: 90043, Закарпатська область, Міжгірський район, с. Колочава, вул. Шевченка, 78

Графік роботи:

Понеділок,  вівторок,  середа,  п’ятниця  з  9.00  по 16.00. Четвер з 10.00  по  20.00.  Без  перерви  на  обід. Вихідні  дні - субота,  неділя

Тел.: (03641) 2-42-24

Електронна пошта: kolsr@ukr.net,

tsnap-kolochava@ukr.net

Веб-сайт: https://kolochavska-gromada.gov.ua/

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Заява (клопотання).

2. Фотокартка або комп'ютерний макет місця (розміром не менш як 6 х 9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу.

1. 3. Ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням (конструктивне рішення повинно містити інформацію про основні габаритні розміри, вузли кріплення, застосовані матеріали, підключення до інженерних мереж).
  2. 4. Висновок технічної експертизи спеціалізованих підприємств, установ та організацій (у випадку розташування дахових рекламних засобів).

Для продовження строку дії Дозволу подається (п.28 Типових правил розміщення зовнішньої реклами):

1. Заява про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

2. Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Вмотивована відповідь із зазначенням підстав про відмову у надані дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

5.

Строк надання послуги

10 робочих днів

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

1. Особисто, або через представника за довіреністю (для фізичних осіб - нотаріально завіреною).

1. Поштою.

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про рекламу» (стаття 16*).
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами».
  3. Розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, а поза межами населених пунктів - на підставі дозволів, що надаються обласними державними адміністраціями, а на території Автономної Республіки Крим - Радою міністрів  Автономної Республіки Крим, в порядку, встановленому цими органами на підставі типових що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

«Затверджено»

Рішенням виконавчого комітету

Колочавської сільської ради

від  22  жовтня  2020 року  № 42

Технологічна картка

«Видача (продовження дії) дозволу на розміщення зовнішньої реклами»

Центр  надання  адміністративних  послуг Колочавської  сільської  ради

Етапи надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і виконавчий орган

Дія

Термін виконання, (днів)

1.

Прийняття заяви з переліком відповідних документів про видачу ордера.

Внесення інформації про подані документи до  інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

Протягом 1-ого дня

2.

Передача вхідного пакета документів особисто в загальний відділ міської ради.

Протягом 1-ого дня

3.

Отримання вхідного пакету документів, його реєстрація та передача у суб’єкту виконання.

Секретар Колочавської сільської ради

Не пізніше наступного дня після отримання документів.

4.

Опрацювання документів, підготовка та розгляд на засіданні комісії з житлових питань при виконавчому комітеті сільської ради.

Голова комісії з житлових питань при виконавчому комітеті сільської ради,

У

Протягом 3-15 днів

5.

Підготовка проекту відповідного рішення виконавчого комітету сільської ради.

З  16-го дня

6.

Розгляд проекту рішення на засіданні виконавчого комітету  сільської ради та прийняття відповідного рішення.

Голова комісії з житлових питань при виконавчому комітеті сільської ради,

У

В день проведення засідання

7.

Підготовка  ордера на житлове або ордера на службове приміщення та передача особисто адміністратору ЦНАПу.

Протягом  5 днів після засідання виконкому

8.

Внесення інформації про результат надання адміністративної послуги до інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

Адміністратор ЦНАП

Протягом 1-го дня після отримання вихідного пакету документів.

9.

Видача заявнику дозволу (продовження дії) на розміщення зовнішньої реклами

Адміністратор ЦНАП

Не пізніше 30-го дня з моменту звернення.

Загальна кількість днів надання послуги – 30 днів.

Загальна кількість днів передбачена законодавством –  30 днів.

*-після запровадження в ЦНАПі.

Умовні позначки: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.