2. Видача довідки про адресу об’єкта нерухомого майна;

адміністративної  послуги

Видача довідки про адресу об’єкта нерухомого майна

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Адреса: 90043, Закарпатська область, Міжгірський район, с. Колочава, вул. Шевченка, 78

Графік роботи:

Понеділок,  вівторок,  середа,  п’ятниця  з  9.00  по 16.00. Четвер з 10.00  по  20.00.  Без  перерви  на  обід. Вихідні  дні - субота,  неділя

Тел.: (03641) 2-42-24

Електронна пошта: kolsr@ukr.net,

tsnap-kolochava@ukr.net

Веб-сайт: https://kolochavska-gromada.gov.ua/

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Заява (клопотання).

2.Паспорт(копія).

3. Ідентифікаційний код фізичної особи.

4.Технічний паспорт об’єкта нерухомого майна (копія).

Додатково:

5. Документ, що підтверджує прийняття об’єкта в експлуатацію (декларація про готовність об’єкта до експлуатації, акт прийняття в експлуатацію об’єктів нерухомого майна, сертифікат відповідності і т. д.) (для новозбудованих, реконструйованих об’єктів) (копія).

6. Виконавче топографо-геодезичне знімання, виготовлене сертифікованим спеціалістом та зареєстроване в Службі містобудівного кадастру та моніторингу (М 1:500, датоване роком звернення) (крім квартир в багатоквартирних будинках) (копія).

7. Правовстановлюючий документ на об’єкт нерухомого майна (для реконструйованих об’єктів) (копія).

8. Правовстановлюючий документ на земельну ділянку (за наявності) (копія).

9. Акт прийому-передачі об’єкту нерухомого майна (для об’єктів збудованих за дольовою участю) (копія).

10. Довідка про сплату пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (крім індивідуальних житлових будинків загальною площею до 300 кв.м).

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Довідка про адресу об’єкта нерухомого майна

5.

Строк надання послуги

Протягом 1 робочого дня

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

На вибір особи:

1. Особисто, в тому числі через представника за нотаріально завіреною довіреністю.

2. Поштою.

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності».

2. Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3. Постанова Кабінет Міністрів України від 25.05.2011 р.  №559 «Про містобудівний кадастр».

4. Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 р. №1127
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 23.08. 2016 р. № 553

«Затверджено»

Рішенням виконавчого комітету

Колочавської сільської ради

від  22  жовтня  2020 року  № 42

Технологічна картка

Видача довідки про адресу об’єкта нерухомого майна

Центр  надання  адміністративних  послуг  Колочавської  сільської  ради

Етапи надання адміністративної послуги

Відповідальна посадова особа і виконавчий орган

Дія

Термін виконання, (днів)

1

2

3

4

5

1

Прийом і перевірка повноти пакета документів, завіряння копій документів, реєстрація послуги, повідомлення суб’єкта звернення про орієнтовний термін виконання.

Внесення інформації про подані документи до  інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

2

Передача вхідного пакета документів особисто в загальний відділ сільської ради.

3

Отримання вхідного пакету документів та його реєстрація.

4

Виготовлення необхідної кількості завірених копій довідки Виконавчого комітету сільської ради «Про наявність (користування) фізичною особою земельних ділянок»

5

Внесення інформації про результат надання адміністративної послуги до інформаційної системи "Програмний комплекс автоматизації ЦНАП"(«Вулик»)*.

1 робочий день

6.

Видача суб’єкту звернення результату послуги:

• Виконавчого комітету сільської ради.

1 робочий день

Загальна кількість днів надання послуги – 1 робочий день

Загальна кількість днів передбачена законодавством – 1 робочий день

*-після запровадження в ЦНАПі.

Умовні позначки: В – виконує; У – бере участь; П – погоджує; З – затверджує.