У Колочаві стартував Форум освітян

Дата: 27.08.2021 14:10

Протягом 27-28 серпня у Колочаві вперше проходить Форум освітян Колочавської територіальної  громади – конференція працівників сфери освіти для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку освітньої сфери у громаді. Організатор заходу - відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури  Колочавської сільської ради.

Освітянський форум -   це майданчик, який створений для презентації та поширення успішних кейсів вчителів, бібліотекарів  та працівників закладів дошкільної освіти. Сьогодні, 27 серпня пройшли дві панельні дискусії: «Професійна самореалізація освітян - лідерів змін» та «Надання закладам загальної середньої освіти та закладам дошкільної освіти практичної допомоги щодо формування освітнього середовища,яке сприяє розвитку здібностей здобувачів освіти».

«Сьогодні історична подія, адже вперше в історії у нас відбувається освітянський форум. Бажаю всім плідної праці, успішної роботи задля досягнення спільної мети - покращення освітнього процесу в громаді»,- наголосила методист відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури Ганна Малета.