Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2021 15:26

Сьогодні, 1 вересня,  в усіх закладах загальної середньої освіти Колочавської сільської ради пройшли урочисті лінійки  з нагоди відзначення Дня знань.

Голова Колочавської сільської ради Василь Худинець привітав усіх  з початком нового навчального року!

«Минулий рік, з навчанням на карантині, показав усім нам,наскільки важливим є живе спілкування,  робота в колективі. Тож бажаю усім міцного здоров’я, щоб ми вчилися лише у шкільних класах!

Бажаю всім учням отримувати задоволення від навчання, радіти кожному дню в школі, бо ці роки є найкращими в житті. Нехай ви протягом навчання в школі знайдете своє улюблене заняття, талант до якоїсь справи, щоб потім відповідно до нього обрати професію на все життя. Людина,яка робить те, що любить, завжди буде щасливою.

Бажаю всім вчителям та вихователям легкої роботи, натхнення і віри в своїх вихованців. Завдяки вашій праці формується Людина,Особистість. Успіхів Вам, терпіння і мудрості у нелегкій справі!»