В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця

Дата: 03.09.2021 14:00

Дорогі підприємці Колочавської територіальної громади!

Завдяки Вам в нашій громаді створюються робочі місця. Ви сплачуєте податки та розвиваєтесь, без приватного підприємництва важко уявити життя та розвиток нашої громади. Підприємці – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідної громади, України в цілому!

Після адміністративно-територіальної  реформи, податки,які платять місцеві підприємці, йдуть у місцевий бюджет і використовуються для розвитку громади. А це і утримання дитячих садочків, і вивіз сміття, і освітлення вулиць, і  ремонт та очищення місцевих доріг тощо.

Сьогодні хочеться відзначити та подякувати трьом найбільшим платникам податків Колочавської територіальної громади, а це:

Росада Василь Миколайович;

Ігнатишин Василь Михайлович;

Шиулига Василь Васильович.

Завдяки сумлінній та чесній праці  підприємців, громада має можливість робити якісні перетворення у житті людей, ми можемо жити в кращих умовах.

У цей святковий день бажаю всім підприємцям невичерпної енергії, здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Нехай Ваш бізнес росте, дає Вам більше прибутків та збільшує добробут ваших сімей, громади в цілому!

З повагою,

Василь Худинець