Завтра, 9 вересня відбудеться перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Колочавської територіальної громади!

Дата: 08.09.2021 10:52

Шановні мешканці громади, учасники робочої групи з розробки Стратегії розвитку!

В четвер, 9 вересня о 13 год. в приміщенні амфітеатру відбудеться засідання робочої групи з розробки «Стратегії розвитку громади» за участі представників Агенції регіонального розвитку Закарпатської області.

Це перше зібрання робочої групи, до складу якої  увійшли фахівці відділів сільської ради,  депутати, приватні підприємці, працівники бюджетних установ,  закладів охорони здоров’я та освіти, громадськість.

На засіданні планується узгодити  етапи розробки стратегії і визначити терміни їх виконання. В рамках заходу будуть презентовані результати дослідження соціально-економічного розвитку громади і обговорено анкети-опитувальники для громади і бізнесу. Планується розподілити завдання між фахівцями та домовитися про подальшу взаємодію в період між засіданнями.

Запрошуються  члени робочої групи, представники громадськості та ЗМІ.