Інформація про проведення в  закладах загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру

Дата: 07.10.2021 14:03

1. Бібліотекарями закладів оформлено тематичні виставки матеріалів, книжкових видань, фотодокументів та читацьких конференцій на тему «Біль нашої пам'яті»  (Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).

2. Педагогами - організаторами   проведено та переглянуто:

- інформаційну хвилинку «А Бабин Яр мовчить…»;

- показ та обговорення документальних  фільмів, коротких відеороликів «Бабин Яр. Контекст» режисера Сергія Лозниці.

(Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).

3. Вчителями  української мови та  літератури  переглянуто та проведено:

- презентацію антології поезій про Бабин Яр «Яр смерті - Яр пам’яті» .

- конференцію «Масові розстріли під час Голокосту як кримінальний процес».

(Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2,  Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).

4. Вчителями  історії  проведено та переглянуто:

- урок, який відроджує пам’ять про Голокост;

- презентацію «Обличчя людей Бабиного Яру»; (Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2,  Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).

5. Вчителями музичного мистецтва проведено конкурс пісні на  патріотичну тематику  «Ми хотіли жити…» (Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).

6. Членами учнівського самоврядування проведено круглий стіл «Про минуле, сьогодення і майбутнє території Бабиного Яру». (Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2,  Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).

7. Класними керівниками проведено:

- години спілкування,  години патріотичного виховання, історичні екскурси, уроки пам’яті, приурочені до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру  на теми: «Дорога смерті», «Бабин Яр: без права на забуття»,  «Праведники народів пам'яті світу. Україна», «Зона відчуження», «Трагедія Бабиного Яру - найтяжчий злочин проти людства» тощо. (Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Росохи, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2,  Колочавський ЗЗСО, Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст.).