У Колочавських ЗЗСО пройшли урочисті заходи, присвячені до Дня захисника й захисниці України та Дня українського козацтва

Дата: 19.10.2021 09:57

Напередодні  Покрови  Пресвятої  Богородиці,  13 жовтня  2021 року  в усіх закладах загальної середської освіти Колочавської територіальної громади пройшли урочисті заходи, присвячені до Дня захисника й захисниці України та Дня українського козацтва.

В  Негровецькому  ЗЗСО  І-ІІІ ст. ім. Василя  Росохи пройшла  урочиста  лінійка, присвячена  до  Дня  захисника  й  захисниці  України. Присутні  вшанували  пам’ять Василя  Росохи  та  Василя  Пойди  та  всіх  тих,  хто  причетний до  високого  звання   захисника  України.

Директор  ЗЗСО І-ІІІ ст. Ярема В.В. наголосив,  що  14   жовтня Україна  відзначає День захисника  й  захисниці,  а  також  День українського   козацтва.  Крім  військових,  захисниками  є  медики,  волонтери  і  всі  ті,  хто  своєю  посильною  допомогою   причетний  до  високого звання  захисника.  Василь  Васильович   вручив  подяки за  активну  життєву  позицію,  щире  серце,  патріотизм,  мужність  і  силу  духу  в  захисті  нашої  Вітчизни  та  українського  народу  ветеранам  АТО:  Пулею  В.В.,  Сиротюку  М.М., Кухтяку  Ю.Ю., Боберу Р.І.

Пулей  В.В. - голова   громадської  організації «Спілки  учасників  АТО   Міжгірщини  «Скала»  - подякував дирекції  ЗЗСО  за  постійне  запрошення на урочистості, присвячені  пам’яті  Героїв  АТО, а  також зі  словами  вдячності  звернувся  до   матерів  наших Героїв - Росохи  Олени  та Пойди  Марії,  які  понесли  непоправну   втрату,   вони заслуговують   на  свою   частку  в  захисті України.

Насамкінець отець  Борис  привітав   присутніх  зі Святом  Покрови Пресвятої  Богородиці,  бо  вона  є  покровителькою   всіх  військових. Потім  було  відслужено   поминальну  панахиду за  всіма   полеглими в зоні  АТО.  До  підніжжя  пам’ятника  покладено  квіти  й  запалено  лампадки.

Також в закладах загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади проведно ряд заходів:

класними  керівниками 1-11 класів проведені тематичні виховні години «Козацькому роду нема переводу»; педагогами-організаторами разом з лідерами учнівського самоврядування організовано перегляд та обговорення тематичних відеороликів та презентацій «Час згадати козацькую славу»; керівниками гуртків «Джура» організовано перегляд фільму «Богдан-Зіновій Хмельницький», проведено майстер-клас зі швидкості складання автомата;вчителями Захисту України проведені військово-спортивні змагання «Нащадки козацької слави».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Також 13 жовтня  у Колочавській територіальній громаді працівники та вихованці Центру культурних послуг Колочавської сільської ради організували флеш-моб під назвою «Козацькому роду нема переводу»!

Понад 70 дітей у вишиванках разом танцювали під пісню «Перлина-Україна» О. Винника.