Підприємців Колочавської ТГ інформували про  роботу в умовах карантину

Дата: 22.10.2021 16:39

Якщо територія Закарпатської області увійде у червону зону, то з 8 листопада 2021 року,  відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України, всі, невакциновані двома дозами вакцини проти коронавірусу  підприємці, не зможуть вести свою діяльність, а всі невакциновані жителі громади не матимуть права відвідувати громадські місця та користуватися громадським транспортом. Про це сьогодні на нараді з підприємцями в Колочавській територіальній громаді повідомили заступник голови Хустської районної державної адміністрації Сергій Іванович  Ярема та заступник головного лікаря з медичної частини КНП «Міжгірський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталій Валеріанович Попович.

«Ситуація на сьогодні  є катастрофічною, - розповідає Віталій Попович. – Всі ковідні місця в області зайняті. Незабаром Закарпаття увійде у червону зону. І тоді працювати і відвідувати громадські місця зможуть лише вакциновані двома дозами дозами жителі області. Вакцин є достатньо, вони безкоштовні і хорошої якості. Закликаю всіх вакцинуватися. Вакциновані люди не хворіють або легко переносять коронавірус, штамп якого кожного разу лише ускладнюється. Вакцинація - це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби ».

Голова Колочавської сільської ради Василь Худинець повідомив,що не зможуть приймати туристів  і власники садиб, які будуть невакциновані.

«Закон прийнято, він вступає у дію з 8 листопада і всі ми повинні його виконувати. Тож щоб  працювати спокійно треба вакцинуватися. За відсутність сертифікату про вакцинацію власник бізнесу нестиме персональну відповідальність і за себе,і за клієнтів, якщо він обслужив когось невакцинованого»,- наголосив Василь Іванович.

Також відповідно до наказу МОЗ, у середині листопада усіх невакцинованих від COVID-19 чиновників та освітян будуть відсторонювати від роботи без збереження зарплати.