Запрошуємо всіх жителів Колочавської ТГ на велике прибирання Вільшанського водосховища!

Дата: 29.10.2021 11:32

Людям завжди приємно відвідувати ті місця, де гарна природа, спокій і головне - чисто! Вільшанське водосховище приваблює відвідувачів своєю красою, та неприємно вражає купами сміття. Сміття, яке несе сюди річка з усіх куточків Тереблянської долини.  Сміття, яке недобросовісні люди викидають у річку, замість контейнера!

Сміття, яке розкладається роками і отруює наше повітря, грунт, воду, тварин, і забирає наше здоров’я!

У суботу, 30 жовтня відбудеться чергова екологічна акція - екопікнік, організована спільнотою Chysto.de та підтримана Колочавською сільською радою, під час якої буде масове прибирання Вільшанського водосховища. Мальовниче закарпатське море скликає всіх небайдужих прийти і долучитися до великого прибирання!

Збір бажаючих біля Колочавської сільської ради о 10 год!

Або можна приїхати до урочища Вільшанка на 11 год!

Хто з нами???