Радіодиктант національної єдності масово писали в Колочавській  громаді

Дата: 09.11.2021 17:52

Щороку, 9 листопада вся Україна пише Радіодиктант національної єдності. Цьогоріч до загальнонаціонального флешмобу долучилися і працівники  Колочавської сільської ради, відділ освіти, сім’ї молоді спорту та культури, позашкільної освіти,  колективи всіх загальноосвітніх та дошкільних закладів громади.

Автор цьогорічного диктанту письменник Юрій Андрухович зазначив: «Текст доволі складний, я б не мав шансів написати його без помилок, якби не був його автором».

Текст всеукраїнського диктанту оприлюднять на сайті «Українського радіо» 11 листопада об 11:00.