15 листопада пройшла інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» серед учнів ЗЗСО Колочавської ТГ

Дата: 17.11.2021 13:09

15 листопада пройшла інтелектуальну гру «Що?Де?Коли?» серед учнів закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади. В грі прийняли участь 6 команд (5-9 класи) «Зірка» Горбівський ЗЗСО І-ІІ ст., «Гуцули» Колочавський ЗЗСО, «Патріот» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, «Ерудити» Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст., Опришки Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, «Квіти» Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Василя Росохи. 4 команди (10-11) «Гріфіндор» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, «Вітрила» Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Василя Росохи, «Оцет» Колочавський ЗЗСО, «Косички» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

Список переможців турніру з інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?» серед учнів закладів загальної середньої освіти Колочавської територіальної громади 5-9 клас команди І – місце «Гуцули» Колочавський ЗЗСО (25 балів) ІІ – місце «Патріоти» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (24 балів) ІІІ – місце «Квіти» Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Василя Росохи (22 балів) «Ерудити» Мерешорський ЗЗСО І-ІІ ст. (22 балів) 10-11 клас команди І – місце «Гріфіндор» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (21 балів) ІІ – місце «Вітрила» Негровецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім Василя Росохи (20 балів) «Оцет» Колочавський ЗЗСО (20 балів) ІІІ – місце «Косички» Колочавський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (15 балів).